Meatballs

04.01.2020

Hoci je Singapore a Kuala Lumpur v rovnakom časovom pásme, prišiel na mňa z neobjasnených príčin JETLAG.

Aj napriek tomu, že stredná škola ma naučila staré známe a pravdivé - dva krát meraj raz strihaj - som tuto magickú vetu na chvíľku zabudla. Bodaj by nie keď sa blíži stretávka po xx rokoch.

Silvester 2020

31.12.2019

Dnes je ten deň na ktorý mnohí túžobne čakáme. Silvester - príde nový rok, možnosť otočiť list, začať odznova, schudnúť, prestať fajčiť, splniť si sny. Na výhovorky máme celých 365 dní.

Kým ste sa vy na Slovensku (v zime🙊) chystali na zemiakový šalát, kapustnicu, všetky koláče DOSŤ viete, čo myslím. My sme naše chuťové poháriky chceli ráno potešiť dobrou kávou v kraťasoch a krátkom tričku🙊.

Poznáte ten pocit nedočkavosti pred vysnívanou dovolenkou? Všetko starostlivo pripravené, pobalené, poskladané, vytlačené, vygooglené, zarezervované, peniaze zmenené. A potom príde jedna nepozornosť na letisku a vám hrozí, že budete vybaľovať, rozkladať, rušiť - DOMA.

Passau-Viedeň

13.08.2019

Krásna príroda, malebné dedinky, historické mestá, vinohrady či marhuľové sady. To všetko sa dá vidieť na trase Passau - Viedeň zo sedadla vášho bicykla.