­čôŹ Sydney ­čŚô July 2021

Chcela som challenge, dlho som rozm├Ż┼í─żala, ─Źi to bude ten spr├ívny mesiac. Predsa len, j├║l je m├┤j narodeninov├Ż mesiac a ned├íva┼ą si poh├írik na oslavu bude ┼ąa┼żk├ę. Aj napriek miernym pochybnostiam som sa rozhodla otestova┼ą moju pevn├║ v├┤─żu 31-d┼łovou alkoholovou pauzou.

Po p├ír d┼łoch som uznala, ┼że to nebol vhodn├Ż v├Żber mesiaca. Do Sydney op├Ą┼ą pri┼íla covidov├í vlna, a my sme zostali „uv├Ąznen├ş“ doma. Tento stresuj├║ci ─Źas by som si rada spr├şjemnila poh├írikom pred telev├şziou, ale ┼í├ílka ─Źaju to na chv├ş─żku vyrie┼íila. Naozaj len na chv├ş─żu. Po p├ír t├Ż┼żd┼łoch absencie som sa pozrela do kalend├íra a zistila, ┼że pre┼ílo vlastne iba 9 dn├ş. Toto bude dlh├Ż mesiac.

Po─Źas t├Żchto dlh├Żch dn├ş, ke─Ć mal m├┤j de┼ł najmenej 45 hod├şn, som objavila low-carb-non-alcoholic-beer. Som zachr├ínen├í. Bublinky. A boli to pr├íve ony, ktor├ę mi po─Źas toho mesiaca najviac ch├Żbali. Mesiac nakoniec pre┼íiel tak r├Żchlo, ako jedna vydaren├í noc v pube so slu┼ín├Żm promile v tele. Mesiac bol bohat┼í├ş na z├í┼żitky (v r├ímci lockdownu) a pocitovo dlh┼í├ş a sn├í─Ć aj zdrav┼í├ş. Neby┼ą australsk├Żch ─Źokoladov├Żch TimTams.

Bola som rozhodnut├í, ┼że sa ─Ćalej nebudem „tr├ípi┼ą“! A 1.8. do toho vhupnem ako pr├íve prepusten├Ż pacient z Prednej Hory, ale zistila som, ┼że pred─║┼żen├Ż lockdown si rad┼íej op├Ą┼ą u┼żijem v triezvom stave.