📍 Singapore

Dnes je ten deň na ktorý mnohí túžobne čakáme. Silvester – príde nový rok, možnosť otočiť list, začať odznova, schudnúť, prestať fajčiť, splniť si sny. Na výhovorky máme celých 365 dní.

Liquer store lokalizovaný, plán na dnes jasne daný. Brunch, siesta, get ready and GOOOOOO. Dilemu Rum vs Gin vyriešila cenovka. V obchode ešte hľadáme tonic, uspokojiť sa však budeme musieť so Spritom.

Veľké plány na dnes večer nemáme, nášim cieľom je pozrieť si ohňostroj z Marina bay. Keďže ako správne východniarky vieme, že na prázdny žalúdok nieje múdre piť, večeru sme si starostlivo vybrali v Dumplings Darlings (odporúčam). Celé koliečko degustačných dumplings sme si zopakovali dva krát. To boli pohľady v reštaurácií!  30 dumplingov verte mi, nieje málo.

Organizácia príchodu nového roku bola v Singapure zvládnutá ukážkovo. Na každom rohu stál organizátor a prikazoval čo nesmiete. BTW ohňostroj bol perfektný, keďže majú v Singapore od 10tej každú pol hodinu mini ohňostroj ten hlavný nás už akosi nezaujímal.

Ďakujem 2019 za to, že opať možem toto písať. Vitaj 2020 buď aspoň taký super ako tvoj mladší brat.