­čôŹ Las Vegas ­čŚô 23.4.2022

Pri┼íla som na to, ┼że Las Vegas m├┤┼żete nen├ívidie┼ą, milova┼ą a dokonca aj nie─Źo medzi t├Żm (niekde medzi t├Żm som ja). Nen├ívidia ho t├ş, ktor├ş si e┼íte st├íle myslia, ┼że v ─Źase soci├ílnych siet├ş TO, ─Źo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas.

Ale nezostane….hahaha

Pre m┼ła bude u┼ż nav┼żdy Vegas spojen├ę so┬áCirque du Soleil. Pri mojej prvej n├ív┼íteve Vegas som si pozrela predstavenie „O“ ktor├ę sa odohr├íva na vode, pod vodou.┬á

Tentokr├ít sme i┼íli na predstavenie „K├í.“ Myslela som si, ┼że z├í┼żitok z „O“ a tie zimomriavky a vyrazen├Ż dych u┼ż nikdy ni─Ź neprekon├í. Potom som si sadla do divadla „K├í“ v hoteli MGM Grand (inak s po─Źtom izieb 6852, najv├Ą─Ź┼í├ş vo Vegas), a padali rekordy. Je ┼ąa┼żk├ę slovami op├şsa┼ą talent v┼íetk├Żch akrobatov, v┼íetky tie akrobatick├ę k├║sky, ktor├ę sa odohr├ívali na rota─Źnej plo┼íine, ke─Ć┼że predstavenie nemalo st├íle javisko.

Je lep┼íie to raz vidie┼ą, ako stokr├ít po─Źu┼ą. Tak ak bude┼í niekedy h├ídza┼ą dol├íre do automatov, pam├Ątaj, ┼że tento z├í┼żitok stoj├ş za to viac, ako potenci├ílna mili├│nov├í v├Żhra v automate.