­čôŹ Kangaroo valley ­čŚô 6.6.2020

Mysl├şm, ┼że mi d├íte za pravdu, ke─Ć poviem, ┼że v├Ą─Ź┼íina z v├ís si pri krajine Austr├ília spomenie na hady a pav├║ky. Po tomto ─Źl├ínku si do zoznamu zap├ş┼íete aj VOMBATA.

Toto tajomn├ę zviera je v Austr├ílii jedno z najob─ż├║benej┼í├şch. A niet divu. M├í poves┼ą z├íchran├íra, je rozko┼ín├ę a vypad├ívaju z neho kocky! ├üno, ├║plne norm├ílne kocky.

V Kangaroo Valley ich vraj ┼żije to─żko, ┼że by sme ich nemali probl├ęm vyfoti┼ą. V SKRATKE: jeden vybehol z nory, preletel okolo n├ís ako st├şha─Źka a zabudol zap├│zova┼ą. KONIEC V├ŁLETU.

Ten n├ím ale rozhodne nepokazil. Mali sme toti┼ż so sebou M├üJKU! A poviem v├ím, ak by som sa v 19-tich nie─Źo stavila, ke─Ć som tvrdila, ┼że ┼żiadnu pa┼ít├ęku u┼ż v ┼żivote nezjem ÔÇô asi by som pri┼íla aj o to posledn├ę, ─Źo m├ím.

Brig├ída v HAM├ë bola moja prv├í a posledn├í sk├║senos┼ą s pr├ícou za p├ísom a bola to pecka (drina)! M├┤j „najob─ż├║benej┼í├ş“ de┼ł bol ten, kedy som sa pok├║sila prekab├íti┼ą ved├║cu a namiesto predp├şsan├ęho dlh├ęho tri─Źka som si obliekla tielko (teploty v tom lete v hal├ích ─Źasto presahovali 40 stup┼łov) ÔÇô v ten de┼ł ma z pracoviska presunuli priamo do chladni─Źky. Zamrzli mi aj tie slzi─Źky, ktor├ę som nad prasa─Ź├şmi hlavami v tom de┼ł vyronila.

BTW t├í pa┼ít├ęka bola bo┼żsk├í!